RU3216FR039CS
MFR.Part #
RU3216FR039CS
JLCPCB Part #
C4121012
Description
-55℃~+155℃ 39mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS