RM04J621CT
MFR.Part #
RM04J621CT
JLCPCB Part #
C4119952
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS