RM10F7683CT
MFR.Part #
RM10F7683CT
JLCPCB Part #
C4119779
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS