RC1005F1780CS
MFR.Part #
RC1005F1780CS
JLCPCB Part #
C4119112
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS