RM04F6981CT
MFR.Part #
RM04F6981CT
JLCPCB Part #
C4118246
Description
-55℃~+155℃ 6.98kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS