RC1005F2R10CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC1005F2R10CS
JLCPCB Part #
C4118083
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS