RC0402F1911CS
MFR.Part #
RC0402F1911CS
JLCPCB Part #
C4117042
Description
-55℃~+125℃ 1.91kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS