RC1608F164CS
MFR.Part #
RC1608F164CS
JLCPCB Part #
C4116904
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS