RCS0603J912CS
MFR.Part #
RCS0603J912CS
JLCPCB Part #
C4116454
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS