RC2012F2R37CS
MFR.Part #
RC2012F2R37CS
JLCPCB Part #
C4115335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.37Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS