RM10F2940CT
MFR.Part #
RM10F2940CT
JLCPCB Part #
C4114739
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS