RCS1005F120CS
MFR.Part #
RCS1005F120CS
JLCPCB Part #
C4113800
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS