RM06F4021CT
MFR.Part #
RM06F4021CT
JLCPCB Part #
C4113010
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS