RM06F7323CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06F7323CT
JLCPCB Part #
C4111450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS