RM04J304CT
MFR.Part #
RM04J304CT
JLCPCB Part #
C4111412
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS