RM04J114CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM04J114CT
JLCPCB Part #
C4110923
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS