RCS1608F12R4CS
MFR.Part #
RCS1608F12R4CS
JLCPCB Part #
C4109943
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS