RM04F32R4CT
MFR.Part #
RM04F32R4CT
JLCPCB Part #
C4109803
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS