73WE4R033J
MFR.Part #
73WE4R033J
JLCPCB Part #
C4109532
Description
-55℃~+155℃ 33mΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS