RM12F1691CT
MFR.Part #
RM12F1691CT
JLCPCB Part #
C4107824
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS