73M1AR043F
MFR.Part #
73M1AR043F
JLCPCB Part #
C4105095
Package
1206
Description
1W 43mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS