RM10F5100CT
MFR.Part #
RM10F5100CT
JLCPCB Part #
C4104391
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS