RM10F29R4CT
MFR.Part #
RM10F29R4CT
JLCPCB Part #
C4104370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS