RM06F3242CT
MFR.Part #
RM06F3242CT
JLCPCB Part #
C4102731
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS