RN12F2942CT5-50
MFR.Part #
RN12F2942CT5-50
JLCPCB Part #
C4101413
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS