RM25J103CT-U
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM25J103CT-U
JLCPCB Part #
C4100841
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS