RU3216JR016CS
MFR.Part #
RU3216JR016CS
JLCPCB Part #
C4100387
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS