KM336M200J16RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM336M200J16RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45689
Package
Plugin,D13xL16mm
Description
13mm 16mm 2000hrs@105℃ 200V 33uF 5mm ±20% 插件,D13xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS