KM226M200G17RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM226M200G17RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45687
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
10mm 17mm 2000hrs@105℃ 200V 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS