RC1005F1024CS
MFR.Part #
RC1005F1024CS
JLCPCB Part #
C4097377
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS