KM228M050L30RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM228M050L30RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45655
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 2200uF 30mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS