RN06B12R4CT5-25
MFR.Part #
RN06B12R4CT5-25
JLCPCB Part #
C4096171
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS