RM06F17R8CT
MFR.Part #
RM06F17R8CT
JLCPCB Part #
C4094097
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS