RM20F3093CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM20F3093CT
JLCPCB Part #
C4094074
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS