73WL7R039J
MFR.Part #
73WL7R039J
JLCPCB Part #
C4092606
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 39mΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS