RM04J364CT
MFR.Part #
RM04J364CT
JLCPCB Part #
C4090866
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS