KF470M160G160A
MFR.Part #
KF470M160G160A
JLCPCB Part #
C461458
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 16mm 2000hrs@105℃ 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS