RM12F1071CT
MFR.Part #
RM12F1071CT
JLCPCB Part #
C4089520
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS