RM14J151CT
MFR.Part #
RM14J151CT
JLCPCB Part #
C4089026
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS