RM04F3481CT
MFR.Part #
RM04F3481CT
JLCPCB Part #
C4086874
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS