RM12F4221CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F4221CT
JLCPCB Part #
C4085469
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS