RM06F7683CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06F7683CT
JLCPCB Part #
C4084003
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS