RM12F5493CT
MFR.Part #
RM12F5493CT
JLCPCB Part #
C4082746
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS