RUT3216FR150CS
MFR.Part #
RUT3216FR150CS
JLCPCB Part #
C4082560
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS