RM12F1334CT
MFR.Part #
RM12F1334CT
JLCPCB Part #
C4081167
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS