RM02F8452CT
MFR.Part #
RM02F8452CT
JLCPCB Part #
C4079051
Description
-55℃~+125℃ 50mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS