RM25F7150CT
MFR.Part #
RM25F7150CT
JLCPCB Part #
C4078940
Description
-55℃~+155℃ 1W 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS