RM02F1650CT
MFR.Part #
RM02F1650CT
JLCPCB Part #
C4078927
Description
-55℃~+125℃ 165Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS