RM04F4423CT
MFR.Part #
RM04F4423CT
JLCPCB Part #
C4078853
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS