RM02F1780CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02F1780CT
JLCPCB Part #
C4077354
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 178Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS